Akreditovaný kurz Manikúra

AKREDITOVANÉ KURZY NECHTOVÉHO DIZAJNU

Sme tu pre Vás od roku 2001, o tom ako robíme našu prácu hovorí za nás naša práca v podobe stoviek úspešných absolventiek z ktorých niektoré dosahujú v nechtových súťažiach tie najprestížnejšie ocenennia. Váš úspech je aj naším úspechom…

Zopár recenzií nájdete aj tu:

https://www.facebook.com/nailfashionsro/reviews

č. akreditácie 1996/2011/55/1 a POA: 1996/2016/41/1

Veľa našich študentiek k nám prichádza s túžbou naučiť sa niečo nové, niektoré túžia po zmene kariéry  iné sa vždy zaujímali o nechty a hľadajú ten správny darček pre seba, ktorým by ich obdarovali ich blízki.

Všetky dôvody však majú rovnaký základ: Chcú urobiť správne rozhodnutie a uspieť.

Vy môžete tiež!

U nás pracujeme s najmodernejšími pomôckami, používameodbornú literatúru, profesionálne produkty najvyššej kvality a v nie konečnom rade sú naše osnovy koncipované tak, aby ste svoj čas strávený v našom školiacom stredisku využili čo najefektívnejšie v príjemnom prostredí a pod vedením skúsenej lektorky, ktorá pracuje ako aktívna nechtová dizajnérka už od roku 2001.

Všetky prísady pre nadobudnutie praktických skúseností, sebadôvery s certifikátom akreditovaným Ministerstvom školstva SR.

Pretože vieme aké to je začínať, pre naše absolventky kurzov máme pripravené významné zľavy a balíčky kurzovktoré sú nastavené tak by ste mali čo najľahší štart.

Teraz niečo o kurzoch 🙂

Kurzy, ktoré poriadame sú intenzívne (denná výuka od 8:30-12:00, resp do 15:00) prípadne podľa dohody, dokážeme byť flexibilní tzn. pokiaľ ste zamestnaná a nemôžete chodiť na kurz každý deň vieme Vám kurz ušiť aj na mieru s dátumami ako Vám to bude vyhovovať, avšak odporúčame si nerobiť veľké prestávky medzi sedeniami aby ste sa mohli zlepšovať a napredovať ako v technike tak vo vedomostiach.

Kurzy prebiehajú v malých skupinkách pod neustálym dohľadom skúsených lektorov. Po absolvovaní rekvalifikačného kurzu vo všetkých troch moduloch Manikúra + nechtová modelácia UV GÉLOM + nechtová modelácia AKRYLOM si môžte na základe získaného osvedčenia otvoriť živnosť ako Manikér alebo sa v tejto oblasti zamestnať.  Dlhoročné skúsenosti, vysoká odbornosť, individuálny a profesionálny prístup a stovky našich úspešných absolventov sú zárukou vašej správnej voľby práve pre naše školiace stredisko. Naši absolventi získavajú komplexné teoretické i praktické zručnosti. Naším cieľom je, aby sa absolventi stali v oblasti nechtového dizajnu a manikúry profesionálmi a boli schopní ponúknuť svojim klientom široké služby. Bezplatné dodatočné poradenstvo pre absolventov je samozrejmosťou.

Termíny Kurzov 2019

Január : 15.1. 2019

Február : 12.02.2019

(Na rozbehnutý kurz sa dá pristúpiť po dohode s lektorkou)

Každý absolvent akreditovaného kurzu musí absolvovať 18 sedení (1 sedenie = 1 modelácia nechtov) ak nemáte nechtovú modelku nevadí, pracujeme s najmodernejšími pomôckami okrem iného aj s Nail Trenažérom ale každej absolventke doporučujeme si priniesť aspoň 1 živú modelku na 4- 5 deň kurzu aby sama videla ako techniku zvláda a ako dlho jej modelácia nechtov vydrží.

CENA AKREDITOVANÉHO KURZU MANIKÚRA= 599,- €

(vrátane DPH)

Obsahuje Moduly :

A. Starostlivosť o ruky a prirodzené nechty 120h.

B. Modelácia UV gélom 82h.

C. Modelácia akrylom 82h.

 

Je možné absolvovať moduly aj jednotlivo, v tom prípade 1 Modul = 250 Eur(vrátane DPH) tzn. absolvovanie všetkých modulov = 750 Eur s DPH. V prípade absolvovania iba niektorých modulov dostáva absolvent Certifikát s konkrétnym modulom ktorý absolvoval, ak by si chcel otvoriť živnosť alebo sa zamestnať musí mať absolvované všetky moduly.

iba absolvovaním všetkých modulov získava absolvent súbor vedomostí a zručností podľa najnovších hodnotiacich štandardov pre povolanie MANIKÉR/MANIKÉRKA na základe ktorých dostáva Osvedčenie Akreditované MŠ SR .

Cena zahŕňa:  učebné skriptá, učebný a spotrebný materiál , ľahké občerstvenie (nezahŕňa obedy), osvedčenie s akreditáciou MŠ SR, následné poradenstvo.

PODMIENKY PRE ÚČASŤ:

 •   záloha vo výške 100,- € – zaplatená najneskôr 14 dní pred termínom kurzu. Zvyšná cena kurzovného uhradená najneskôr v deň zahájenia kurzu ráno.(detaily k platbám  nižšie v ďalších informáciách ).

TEORETICKÁ ČASŤ ZAHŘŇA:

 • základy anatómie, fyziológie, dermatológie, kožné choroby, dekontaminácia, starostlivosť o prirodzené nechty, starostlivosť o pokožku rúk, úvod do nechtovej modelácie, modelácia nechtov UV gélom, druhy gélov, ich použitie, pomôcky, hygiena a ochrana pri práci, organizačné, ekonomické a právne informácie.

PRAKTICKÁ ČASŤ ZAHŔŇA:

 • ošetrenie prirodzených nechtov
 • ošetrenie pokožky rúk
 • suchá manikúra, japonská manikúra
 • modelovanie nechtov UV gélom, akrylom

technické postupy:

 • 1. spevnenie, modelovanie, predlžovanie prirodzených nechtov na tipy, na šablóny gelovou a akrylovou metódou
 • 2. francúzska manikúra permanent, práca s kamuflážnymi gélmi, kamuflážnym akrylom
 • 3. úprava a dopĺňanie namodelovaných nechtov
 • 4.  snímanie modelácie
 • 5. lakovanie, nanášanie gél laku na modeláciu, nanášanie  farebného gélu (bezvýpotkového, výpotkového),(novinka)
 • 6.  praktické precvičovanie
 • 7. Práca s elektrickou brúskou (novinka)
 • 8. Práca s LED, CCFL lampou a gélmi LED, CCFL (novinka)
 • Ukážka práce s polygélom (hybrid medzi akrylom a U.V gélom)(novinka)

Počas celého kurzu majú účastníci k dispozícii všetok potrebný materiál pre výuku ( pracujeme s kvalitným materiálom značky Mystic Nails ( eshop mysticnailsnf,sk ) túto kozmetiku používame aj v našom nechtovom štúdiu. Učíme pracovné postupy overené v praxi po kurze môžete s touto kozmetikou pokračovať na Vašich klientkách. Nemusíte blúdiť po interente a hľadať a skúšať rôzne značky, miesto toho sa môžete sústrediť na zlepšovanie a zrýchlovanie techniky na Vašich klientkách. Tovar máme skladom.

FORMA ZÁVEREČNEJ SKÚŠKY:  Po úspešnom absolvovaní kurzu obdržíte osvedčenie  pre daný odbor (Manikúra ) s akreditáciou Ministerstva školstva. Na základe osvedčenia sa môžete zamestnať v danej oblasti a získavať potrebnú prax. Kvalita a hĺbka poskytnutých informácií a získaných zručností na rekvalifikačnom kurze Vám pomôžu v sebaistom rozbehu do nechtového dizajnérstva, treba dať však dôraz na to, že dobrých nechtových dizajnérov z Vás urobí až prax a ďalšie zdokonaľovanie sa. V tejto fáze sú Vám k dispozícii naše služby vo forme poradenstva.

ĎALŠIE INFORMÁCIE:
Cena kurzu zahŕňa osvedčenie, učebné skriptá, malé občerstvenie, modelačný materiál používaný pri výuke. Cena nezahŕňa modelačný materiál pre domáci odber – základnú výbavu. Nie je podmienkou základnú výbavu pre nechtovú modeláciu zakúpiť priamo na kurze. Avšak z hľadiska efektívnosti kurzu odporúčame si túto výbavu zakúpiť, aby ste sa mohli v čo najkratšom čase v tomto odbore zdokonaľovať a využívať čerstvo nadobudnuté znalosti.

Platba:

Platbu za kurz prípadne tovar je možné uhradiť v hotovosti alebo prevodným príkazom.

Záloha na kurz sa uhrádza prevodom na číslo účtu najneskôr 14 dní pred termínom kurzu č. účtu v tvare  IBAN : SK5011000000002611834505 Tatra Banka

alebo v hotovosti na prevádzke Nail Fashion , Pekárska 23, 917 01 Trnava.

zvyšok platby sa uhrádza v deň nástupu na kurz.

V prípade platby prevodom napíšte do poznámky  vaše meno a dátum začiatku kurzu.

V prípade, že si zakúpite základnú výbavu priamo na kurze, bude Vám poskytnutá na tento tovar ZĽAVA 10%.

PRIHLÁŠKA NA KURZ

kliknutím na nasledovný odkaz sa múžete jednoducho prihlásiť na kurz ešte dnes.

http://www.nailfashion.sk/prihlaska-na-kurz/

 

Kontakt: 0915 350 347

AKREDITOVANÉ KURZY

Sme tu pre Vás od roku 2001, o tom ako robíme našu prácu horvorí za nás naša práca v podobe stoviek úspešných absolventiek z ktorých niektoré dosahujú v nechtových súťažiach tie najprestížnejšie ocenennia. Váš úspech je aj naším úspechom…

č. akreditácie POA: 1996/2011/55/1  a najnovšie už aj  POA: 1996/2016/41/1. 

Veľa našich študentiek k nám prichádza s túžbou naučiť sa niečo nové, niektoré túžia po zmene kariéry, iné sa vždy zaujímali o nechty a hľadajú ten správny darček pre seba, ktorým by ich obdarovali ich blízki.

Všetky dôvody však majú rovnaký základ: Chcú urobiť správne rozhodnutie a uspieť.

Vy môžete tiež!

U nás pracujeme s najmodernejšími pomôckami, používameodbornú literatúru, profesionálne produkty najvyššej kvality a v nie konečnom rade sú naše osnovy koncipované tak, aby ste svoj čas strávený v našom školiacom stredisku využili čonajefektívnejšie v príjemnom prostredí a pod vedením skúsenej lektorky, ktorá pracuje ako aktívna nechtová dizajnérka už od roku 2001.

Všetky prísady pre nadobudnutie praktických skúseností, sebadôvery s certifikátom akreditovaným Ministerstvom školstva SR.

Pretože vieme aké to je začínať, pre naše absolventky kurzov máme pripravené významné zľavy a balíčky kurzov ktoré sú nastavené tak by ste mali čo najľahší štart.

http://www.nailfashion.sk/preco-sa-skolit-s-nami/

Teraz niečo o kurzoch 🙂

Kurzy, ktoré poriadame sú intenzívne (denná výuka od 8:30-15:00) prípadne podľa dohody, dokážeme byť flexibilní tzn. pokiaľ ste zamestnaná a nemôžete chodiť na kurz každý deň vieme Vám kurz ušiť aj na mieru s dátumami ako Vám to bude vyhovovať, avšak odporúčame si nerobiť veľké prestávky medzi sedeniami aby ste sa mohli zlepšovať a napredovať ako v technike tak vo vedomostiach.

Kurzy prebiehajú v malých skupinkách pod neustálym dohľadom skúsených lektorov. Po absolvovaní rekvalifikačného kurzu vo všetkých troch moduloch:  Starostlivosť o ruky aprirodzené nechty + nechtová modelácia UV GÉLOM + nechtová modelácia AKRYLOM si môžte na základe získaného osvedčenia otvoriť živnosť ako Manikér alebo sa v tejto oblasti zamestnať.  Dlhoročné skúsenosti, vysoká odbornosť, individuálny a profesionálny prístup a stovky našich úspešných absolventov sú zárukou vašej správnej voľby práve pre naše školiace stredisko. Naši absolventi získavajú komplexné teoretické i praktické zručnosti. Naším cieľom je, aby sa absolventi stali v oblasti nechtového dizajnu a manikúry profesionálmi a boli schopní ponúknuť svojim klientom široké služby. Bezplatné dodatočné poradenstvo pre absolventov je samozrejmosťou.

TERMÍNY

Január  od 15.1.2019

Február od 12.2.2019

Marec Od 12.3.2019

Apríl Od 16.4.2019 

Každý absolvent akreditovaného kurzu musí absolvovať 18 sedení (1 sedenie = 1 modelácia nechtov) ak nemáte nechtovú modelku nevadí, pracujeme s najmodernejšími pomôckamiokrem iného aj s Nail Trenažérom ale každej absolventke doporučujeme si priniesť aspoň 1 živú modelku na 4- 5 deň kurzu aby sama videla ako techniku zvláda a ako dlho jej modelácia nechtov vydrží.
CENA AKREDITOVANÉHO KURZU MANIKÚRA= 599,- €

(vrátane DPH) ak absolvent absolvuje všetky 3 moduly naraz Tzn. Modul A – Starostlivosť o ruky a prirodzené nechty  + Modul B Modelácia UV gélom a Modul C- Modelácia Akrylom.

Je možné absolvovať moduly aj jednotlivo, v tom prípade 1 Modul = 200 Eur (vrátane DPH) tzn. absolvovanie všetkých modulov = 600 Eur s DPH. V prípade absolvovania iba niektorých modulov dostáva absolvent Certifikát s konkrétnym modulom ktorý absolvoval, ak by si chcel otvoriť živnosť alebo sa zamestnať musí mať absolvované všetky moduly.

Iba absolvovaním všetkých modulov získava absolvent súbor vedomostí a zručností podľa najnovších hodnotiacich štandardov pre povolanie MANIKÉR/MANIKÉRKA na základe ktorých dostáva Osvedčenie Akreditované MŠ SR .

Cena zahŕňa:  učebné skriptá, učebný a spotrebný materiál, ľahké občerstvenie (nezahŕňa obedy), osvedčenie s akreditáciou MŠ SR, následné poradenstvo.

PODMIENKY PRE ÚČASŤ:

 •   záloha vo výške 100,- € – zaplatená najneskôr 10 dní pred termínom kurzu. Zvyšná cena kurzovného uhradená najneskôr v deň zahájenia kurzu ráno.

TEORETICKÁ ČASŤ ZAHŘŇA:

 • základy anatómie, fyziológie, dermatológie, kožné choroby, dekontaminácia, starostlivosť o prirodzené nechty, starostlivosť o pokožku rúk, úvod do nechtovej modelácie, modelácia nechtov UV gélom, druhy gélov, ich použitie, pomôcky, hygiena a ochrana pri práci, organizačné, ekonomické a právne informácie.

PRAKTICKÁ ČASŤ ZAHŘŇA:

 • ošetrenie prirodzených nechtov
 • ošetrenie pokožky rúk
 • suchá manikúra, japonská manikúra
 • modelovanie nechtov UV gélom, akrylom

technické postupy:

 • 1. spevnenie, modelovanie, predlžovanie prirodzených nechtov na tipy na šablóny
 • 2. francúzska manikúra permanent, práca s kamuflážnymi gélmi
 • 3. úprava a dopĺňanie namodelovaných nechtov
 • 4.  snímanie modelácie
 • 5. lakovanie, nanášanie gél laku na modeláciu, práca s farebnými gélmi
 • 6.  praktické precvičovanie

Počas celého kurzu majú účastníci k dispozícii všetok potrebný materiál pre výuku.

FORMA ZÁVEREČNEJ SKÚŠKY:  Po úspešnom absolvovaní kurzu obdržíte osvedčenie  pre daný odbor (Manikúra ) s akreditáciou Ministerstva školstva. Na základe osvedčenia sa môžete zamestnať v danej oblasti a získavať potrebnú prax. Kvalita a hĺbka poskytnutých informácií a získaných zručností na rekvalifikačnom kurze Vám pomôžu v sebaistom rozbehu do nechtového dizajnérstva, treba dať však dôraz na to, že dobrých nechtových dizajnérov z Vás urobí až prax a ďalšie zdokonaľovanie sa. V tejto fáze sú Vám k dispozícii naše služby vo forme poradenstva.

ĎALŠIE INFORMÁCIE:
Cena kurzu zahŕňa osvedčenie, učebné skriptá, malé občerstvenie, modelačný materiál používaný pri výuke. Cena nezahŕňa modelačný materiál pre domáci odber – základnú výbavu. Nie je podmienkou základnú výbavu pre nechtovú modeláciu zakúpiť priamo na kurze. Avšak z hľadiska efektívnosti kurzu odporúčame si túto výbavu zakúpiť, aby ste sa mohli v čo najkratšom čase v tomto odbore zdokonaľovať a využívať čerstvo nadobudnuté znalosti.

Platbu za kurz prípadne tovar je možné uhradiť v hotovosti alebo prevodobným prevodom. Záloha na kurz sa uhrádza prevodom na účet najneskôr 10 dní pred termínom kurzu č. účtu je 2629824946/1100 do poznámky napíste  vaše meno a dátum narodenia.

V prípade, že si zakúpite základnú výbavu priamo na kurze, bude Vám poskytnutá na tento tovar ZĽAVA 10%.

PRIHLÁŠKA: http://www.nailfashion.sk/prihlaska-na-kurz/

Prihláška na kurz

Zálohu 100,- eur môžete zaplatiť v hotovosti alebo  cez účet.
Kontakt: 0915 350 347