Prečo sa školiť s nami

cropped-dreams-time-luxury-stilleto.jpg

Prečo sa školiť s nami ?

 

Riadime sa mottom : „Váš úspech je aj naším úspechom… :)“ preto sa veľmi tešíme keď nám aj po kurze posielate update  o tom ako sa Vám darí, kde ste si otvorili salón a ako Váš nový salón vyzerá. 🙂

Prečo si neoveriť Referencie od bývalých absloventov?

Nájdete na

https://www.facebook.com/nailfashionsro/reviews

 Praktický násvik: Vytvoriť kompletný set nádherných nechtov je predovšetkým o praktickej skúsenosti, ktorej sa Vám dostane v plnej miere. Na to aby ste mohli cvičiť u nás nemusíte mať živú modelku na každú praktickú hodinu, pracujeme s najmodernejšími pomôckami ktoré maximálne imitujú ľudskú ruku.

    Vrátime Vám peniaze: Na Vašom úspechu nám záleží: Ak sa počas kurzu nenaučíte modelovať nechty sme pripravení vrátiť Vám peniaze.

  Kvalitný lektor:  Pracuje aktívne v obore od roku 2001      a neustále sa vzdeláva.

  Podpora študentov: Finálna skúška a bezplatné poradenstvo skúsených lektorov pracujúcich v aktívne obore pri otváraní živnosti aj po kurzeje u nás samozrejmosťou.

  Balíček ŠTART: Iba u nás podporujeme našich študentov tak intenzívne, naše Balíčky Štart sú pripravené pre Vás: -5 % zľava na 1.nákup na produkty svetovej kavlity- profesionálna kozmetika na nechty ktorá spĺňa najvyššie štandardy kozmetických prípravkov schválene ministerstvom zdravotníctva podľa platnej legislatívy EU.

  Zľavová kartička: Na všetky ďalšie nákupy -3 % zľavová kartička platná po dobu 1. roka po ukončení kurzu

    Zľava: -30% zľava na všetky doplnkové kurzy (Nail Art Lakom, Nail Art Permanent, Japonská manikúra, Marketing pre začínjúce dizanérky, Príprava na Skúšku odbornej spôsobilosti)

  Tradícia:  sme tu pre Vás od roku 2001